Adana Lazer Epilasyon

En Acısız, En Hızlı ve En Son Teknoloji  Diode Buz Lazer Epilasyon.
Diğer birçok epilasyon çeşidine göre acısız ve kalıcı olduğu için daha fazla tercih edilir.
 Kadın ve erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunuyoruz.

İstenmeyen Tüyleriz Sorun  Olmasın!
Tüylerin rengi açık kahve rengi dâhi olsa buz lazer tarafından görülür ve lazer atımı sağlanır.

Neden Adana Lazer ?

Minimum Acı, Maksimum Etki!
Diode buz lazer diğer lazer cihazlarının görmediği, açık renkli tüyleri dahi görür ve atış yapar.
Cihazının başlık bölümünde  soğutucu özellikte bir modül bulunmaktadır. Bu soğutma mekanizması, en acısız ve hızlı işlem yapılmasını sağlar. 

Tüm vücut bölgelerinde başarılı sonuç vermektedir. Tüylerin rengi açık kahve rengi dâhi olsa cihaz tarafından görülür ve lazer atımı sağlanır.

ADANA Lazer Epilasyon Ücretleri

Diode buz lazer fiyatları, yapılan işlemin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle vücudun bölgelerine göre toplam ücret değişiklik gösterecektir. Örneğin tüm vücuda yapılacak işlem ile sadece yüz bölgesine yapılacak işlem ücretleri aynı olmamaktadır.

Fiyatlar aynı zamanda cilt tipi ve kıl yoğunluğuna göre de belirlenir. Detaylı fiyat teklifi ve tüm işlemler için her zaman bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kadınlarda Lazer Epilasyon Düzenli Regl Başlangıcı Olması ve 3 Sene Geçmesi Gerekmektedir. Erkeklerde İse 18 Yaşından İtibaren Lazer Epilasyon Yapılabilir.

Epilasyon Sonrası Sıcak Su İle Temas Kesinlikle Olmamalı Ancak Soğuk Suda Herhangi Bir Sakınca Yoktur.

Kadınlarda Regl devam ettiği sürece kılların tamamen bitmesi söz konusu değildir. İCA’s olarak orijinal diode buz lazer kullandığımız için epilasyon işlemimizde belirli bir oranda bitiş garantisi veriyoruz.  Bunun içinde sizleri kahveye bekleriz

Bilindiği üzere hamilelikte saç boyamak bile sakıncalı görülen bir işlemdir. Eğer hamilelik durumu varsa ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız doktorunuzdan herhangi bir problem olmayacağına dair belge almalısınız. Biz hamilelikte lazer epilasyonu önermemekteyiz.

Lazer Epilasyonun Kanıtlanan Her hangi bir zararı bulunmamakta. İşletmemizdeki Tüm cihazlar Orijinal ve CE belgelidir. Ayrıca İşlemlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır. 

Sende Lazer Epilasyon Yaptırmak Ve Kampanyalı Fiyatlarımızdan Faydalanmak İstiyorsan

Hemen Mesaj Gönder!  +90 539 234 98 91

Scroll to Top