Heykeltıraş Zayıflama

Heykeltıraş Zayıflama Yöntemi Nedir?

Heykeltıraş zayıflama, vücudu bölgesel olarak inceltme amacıyla belirli düzeylerde ultrasonic ses dalgalarının özel bir teknikle uygulanması yöntemidir.

Başta bölgesel olarak incelmek isteyen kişiler olmak üzere hemen herkes bu yöntemi tercih edebilir.

Lokalize yağ, sarkık cilt, yumuşak ve elastikiyetini yitirmiş bölgelerin iyileşmesi için ultrasonik ses dalgalarından faydalanılır.
Sistem, ultrasonik dalgalar ile çalışmaktadır. Böylece yağ çeperlerinin küçülmesi ve incelmesi sağlanır.

Ücretsiz Cilt Analizi İçin Hemen Bize Ulaş!

Yöntem, temel olarak yağ yakmaya odaklanırken aynı zamanda kas kütlesi kazanmanızı da sağlar.

Bu Yöntem acısızdır işlem esnasında sadece minimalist bir ısı hissi olur ve müthiş bir incelme sağlanabilir. Özellikle hatalı beslenme ve hareketsizlik sonucunda biriken kilolardan rahatsız olan bireyler tercih edebilir.

Heykeltıraş Yöntemiyle Nasıl Zayıflanır?

İlk olarak uygulama öncesinde kontroller yapılmaktadır. Özellikle uygulama öncesinde işlem yapılacak kişisinin 1 hafta öncesinden başlayarak düzenli olarak 3 lt. su içmesi istenir. Heykeltıraş zayıflama yönteminde sorunlu bölgeye gönderilen ultrason dalgaları ile yağ çeperleri inceltilir.
Uygulama hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. İlgili yöntem ağırlıklı olarak bel bölgesine uygulansa da sırt, basen, bacak, gıdı ve kol gibi bölgelere de işlem yapılabilmektedir.
Bu yöntemin kesinlikle uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle hizmet kalitesi yüksek olan yerleri tercih ederek kendinizi profesyonel ellere emanet ediniz. 

heykeltras-zayiflama
heykeltras-zayiflama-2

Heykeltıraş Yöntemi Zararlı Mıdır?

Ultrasonic dalgaların vücut açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır.  Ultrasonlar birçok şikayetin tedavi edilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir.  

Bize Hemen Mesaj Gönder!

Sizlere Yardımcı Olmak İçin Burayız Bize Hemen Mesaj Gönderin!

Sizin İçin Yazdıklarımız

Tüm Hizmetlerimiz ve Sizden Gelen Sorular Doğrultusunda Yazdığımız Metinler

Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Al

Neler Yaparız, Neler Yaptık? Hepsi Bu Sayfada

Scroll to Top