Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı, yaşlanma karşıtı bakım uygulamaları arasında yer alan etkili bir yöntemdir.

Cilt bakımı başta olmak üzere leke ve akne tedavisine ek olarak kullanılır. Cihaz, vakum yöntemiyle çalışır ve cildi derinlemesine temizler.

Hydrafacial uygulamasında hiçbir şekilde ağrı ve acı oluşmaz. Gelişmiş cilt bakım teknolojisiyle birlikte cilde zarar vermeden yenilenmesini sağlar. Özellikle daha sağlıklı, genç ve güzel görünümlü parlak bir cilde sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.
Ücretsiz Cilt Analizi ve Ücretsiz  Lazer Seansı İçin Hemen Bize Ulaş! +90 539 234 98 91

Bu yöntem sayesinde sadece tek seansta derinlemesine cilt temizliği sağlanabilir. Sonrasında soyma, yenileme, antioksidan koruma ve nemlendirme işlemleri yapılabilir.

Cildi kirlerden derinlemesine arındıran vakum başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyar. Böylece ciltteki fazla sebum, tüm ölü ve zararlı hücrelerden arındırmış olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması son derece basit bir şekilde yapılır. İlk aşamada uygulama yapılacak cilt tipine göre temizleyici solüsyon seçilmektedir. Sonrasında cilt gözenekleri ve yüzeyi yumuşatılır. Vakum uygulanarak cildin temizlenmesi sağlanır. İkinci aşamada ise cilt tipine uygun olarak seçilen solüsyon yardımıyla cildin beslenmesi sağlanır.

Uygulanan solüsyon, radyofrekans özellikli başlık sayesinde cilde yedirilir. İlgili solüsyon cildin yenilenmesini, onarılmasını ve nemlenmesini sağlamaktadır.
Soğutucu başlık yardımıyla şok etkisi yaratılır ve solüsyonun ciltte kalması sağlanır.

 

Son aşamada LED terapi uygulanır ve cilt dokusu tedavi edici ışınlar verilir. Bu işlem gözeneklerin uzunca süre koruma altına alınmasını, sakinleşmesini, nemlenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.

Her yaştan kişiye ve cilt tipine uygun bir şekilde yapılabilen Hydrafacial, dört mevsim uygulanabilir yapısıyla gayet kullanışlıdır. Ayrıca mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı olumsuz tepkimelere karşı da etkilidir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları

Hydrafacial uygulamaları, her yaşta uygulanabilmektedir. Daha ilk seansta etkisi görülebilse de kalıcı etki yakalayabilmek için sıklıkla yaptırılmalıdır. İlgili yöntem için fiyat seviyeleri belirli faktörlere göre belirlenir. Özellikle seans sayısı, kullanılan cihaz, işlem yapılan bölge genişliği vb. faktörlere göre fiyatlar belirlenecektir.

Yöntem, diğer cilt bakım çeşitlerine göre oldukça hesaplıdır. Bütçenizi sarsmadan tercih edebilirsiniz. Hydrafacial cilt bakımı fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Bize Hemen Mesaj Gönder!

Sizlere Yardımcı Olmak İçin Burayız Bize Hemen Mesaj Gönderin!

Sizin İçin Yazdıklarımız

Tüm Hizmetlerimiz ve Sizden Gelen Sorular Doğrultusunda Yazdığımız Metinler

Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Al

Neler Yaparız, Neler Yaptık? Hepsi Bu Sayfada

Scroll to Top