Lazer Cilt Tedavileri

Lazer cilt tedavileri; cilt bakımı başta olmak üzere lazerle yaptığımız çalışmaların tamamını kapsamaktadır. Lazer cilt tedavisi hizmetiyle birçok konuda fayda sağlayabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sayesinde işlemler, risksiz bir şekilde yürütülmektedir. Hizmet verdiğimiz lazer cilt tedavileri:

Dövme Silme

geçmişte yaptırdığınız kalıcı dövmeyi sildirmek isteyebilirsiniz. Günümüzde modern yöntemlerle bunu sağlayabilmek mümkündür.

Karbon Peeling

Lazer cilt tedavileri arasında yer alan karbon peeling, daha ilk uygulandığı seansta bile olumlu etkileri gözlenebilmektedir.

Tüy Sarartma

sayede siyah ve kahverengi gibi koyu renkli kıl köklerinin rengi değişir ve görünürlüğü azalır.

1- Dövme Silme

Dövme, esasında ciltte kalıcı bir işlem olarak ifade edilir. Ancak herhangi bir nedenle geçmişte yaptırdığınız kalıcı dövmeyi sildirmek isteyebilirsiniz. Günümüzde modern yöntemlerle bunu sağlayabilmek mümkündür.
Lazer cilt tedavileri arasında dövme silme uygulamalarını sayabiliriz.

karbon-peeling

2- Karbon Peeling

Lazerle karbon peeling tedavisi; akne lekeleri başta olmak üzere güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri gibi cilt lekeleri için uygulanır. Ayrıca geniş gözenekler, siyah noktalar, derin olmayan bazı kırışıklıklar, cildin aşırı yağlanması gibi pek çok durum üzerinde de etkili çözüm sağlamaktadır.
Lazer cilt tedavileri arasında yer alan karbon peeling, daha ilk uygulandığı seansta bile olumlu etkileri gözlenebilmektedir. İşlem sonrasında cildinizin gözeneklerinin sıkılaştığını görebilirsiniz.

3- Tüy Sarartma

Lazer uygulamalarının, tüy sarartma işlemleri için de kullanılması söz konusudur. Bu işlemde kıl kökleri yanmaz ancak kıl köklerinde yer alan pigmentler lazer ışını ile patlatılmaktadır. Bu sayede siyah ve kahverengi gibi koyu renkli kıl köklerinin rengi değişir ve görünürlüğü azalır.

4- Kaş Silme

Bize Hemen Mesaj Gönder!

Sizlere Yardımcı Olmak İçin Burayız Bize Hemen Mesaj Gönderin!

Sizin İçin Yazdıklarımız

Tüm Hizmetlerimiz ve Sizden Gelen Sorular Doğrultusunda Yazdığımız Metinler

Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Al

Neler Yaparız, Neler Yaptık? Hepsi Bu Sayfada

Scroll to Top