Lazer Epilasyon

Adana Lazer Epilasyon Merkezi icasguzellik.com Olarak Kadın ve Erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunuyoruz.
Tüm İşlemlerimiz Sonuç Garantilidir.
En Acısız ve En Etkili Yöntem Olan Diode Buz Lazer Epilasyon İle Bitiş Garantili Lazer Epilasyon Yapmaktayız.
Hemen 
0539 234 9891 Numaralı hattı arayarak Ücretsiz
Lazer Epilasyon Deneme Seansı Alabilir Ürün ve Hizmet Kalitemizi Test Edebilirsiniz

İstenmeyen Tüyleriniz Sorun  Olmasın! 
Tüylerin rengi açık kahve rengi olsa da buz lazer tarafından görülür ve lazer atımı sağlanır.
Yüz bölgesi de olmak üzere tüm vücuda Lazer Epilasyon Yapılabilir. Kadın ve Erkek fark etmeksizin düzenli uygulandığında tüm İşlemlerimiz bitiş garantilidir!

Lazer Epilasyon Kaç Yaşından İtibaren Yapılır?

Kadınlarda Lazer Epilasyon Düzenli Regl Başlangıcı Olması ve 3 Sene Geçmesi Gerekmektedir. Erkeklerde İse 18 Yaşından İtibaren Lazer Epilasyon Yapılabilir.

Lazer Epilasyon Kılları Tamamen Bitirir Mi?

Kadınlarda Regl devam ettiği sürece kılların tamamen bitmesi söz konusu değildir. İCA’s olarak orijinal diode buz lazer kullandığımız için epilasyon işlemimizde belirli bir oranda bitiş garantisi veriyoruz.  Bunun içinde sizleri kahveye bekleriz

Sık Sorulan Sorular

Epilasyon Sonrası Sıcak Su İle Temas Kesinlikle Olmamalı Ancak Soğuk Suda Herhangi Bir Sakınca Yoktur.

Dövme renk pigmenti içerdiğinden ışınlar dövme tarafından emilir ve dövmenin bulunduğu alanda cilt yanıkları oluşabilir. Bu nedenle dövmenin üzerine kesinlikle lazer epilasyon yapılmamalıdır.

Kadınlarda Regl devam ettiği sürece kılların tamamen bitmesi söz konusu değildir. İCA’s olarak orijinal diode buz lazer kullandığımız için epilasyon işlemimizde belirli bir oranda bitiş garantisi veriyoruz.  Bunun içinde sizleri kahveye bekleriz

Bilindiği üzere hamilelikte saç boyamak bile sakıncalı görülen bir işlemdir. Eğer hamilelik durumu varsa ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız doktorunuzdan herhangi bir problem olmayacağına dair belge almalısınız. Biz hamilelikte lazer epilasyonu önermemekteyiz.

Lazer Epilasyonun Kanıtlanan Her hangi bir zararı bulunmamakta. İşletmemizdeki Tüm cihazlar Orijinal ve CE belgelidir. Ayrıca İşlemlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır. 

En Acısız, En Hızlı ve En Son Teknoloji  Diode Buz Lazer Epilasyon.
Diğer birçok epilasyon çeşidine göre acısız ve kalıcı olduğu için daha fazla tercih edilir.
 Kadın ve erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylere kalıcı çözüm

Neden Diode Buz Lazer ?

Minimum Acı, Maksimum Etki!
Diode buz lazer diğer lazer cihazlarının görmediği, açık renkli tüyleri dahi görür ve atış yapar.
Cihazının başlık bölümünde  soğutucu özellikte bir modül bulunmaktadır. Bu soğutma mekanizması, en acısız ve hızlı işlem yapılmasını sağlar. 

Tüm vücut bölgelerinde başarılı sonuç vermektedir. Tüylerin rengi açık kahve rengi olsa da cihaz tarafından görülür ve lazer atımı sağlanır.

Lazer Epilasyon Ücretleri

Diode buz lazer fiyatları, yapılan işlemin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle vücudun bölgelerine göre toplam ücret değişiklik gösterecektir. Örneğin tüm vücuda yapılacak işlem ile sadece yüz bölgesine yapılacak işlem ücretleri aynı olmamaktadır.

Fiyatlar aynı zamanda cilt tipi ve kıl yoğunluğuna göre de belirlenir. Detaylı fiyat teklifi ve tüm işlemler için her zaman bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sende Lazer Epilasyon Yaptırmak Ve Kampanyalı Fiyatlarımızdan Faydalanmak İstiyorsan

Hemen Mesaj Gönder!  +90 539 234 98 91

Scroll to Top